poniedziałek , 21 Październik 2019
Z ostatniej chwili

Weekend pod znakiem sportu i muzyki [Zapowiedzi imprez]

W weekend 1-2 września w Grodkowie nie sposób się nudzić – możemy iść na koncert organowy, wybrać się na festyn dożynkowy do Kobieli albo na turniej piłki ręcznej, czy na mecze piłki nożnej.

Kino Klaps zaprasza na trzy seanse – „Patryk”, „Rodziny się nie wybiera” oraz „303. Bitwa o Anglię”. Od września bilety na filmy kupisz online, z możliwością rezerwacji konkretnego miejsca na sali kinowej. Wystarczy tylko wejść w zakładkę Kino Klaps/Repertuar na dany miesiąc – WWW.okir.pl

Sobota 1 września 2018

W hali sportowej LO odbędzie się II edycja Memoriału Zdzisława Zielonki. Rywalizować będą drużyny seniorów z Grodkowa, Brzegu, Dzierżoniowa i Sosnowca. Początek zawodów o godz. 09:00.

W Wojsławiu odbędzie się piknik piłkarsko-biegowy organizowany przez GZ LZS. Oprócz gospodarzy na boisku sportowym zobaczymy zespoły LZS Starowice i AP Biała. Start – godz. 09:00.

Na dożynki zaprasza sołectwo Kobiela. W programie zaplanowano m.in. pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu harcerzy, loterię fantową i zabawę taneczną.

Niedziela 2 września 2018

W Głębocku rywalizować będą wędkarze reprezentujący grodkowskie zakłady pracy. Czwarta edycja tych zawodów rozpocznie się o godz. 07.00.

Na stadionie miejskim przy ulicy Sportowej w Grodkowie odbędzie się V Piknik Piłkarski. Wezmą w nim udział żaki oraz orliki, w każdej kategorii wystąpi po pięć drużyn. Oprócz gospodarzy na murawie zobaczymy gości z Otmuchowa, Brzegu, Ozimka, Nysy, Lipek, Brzegu i Kruszyny. Start turnieju – godz. 10.00.

O godz. 12.30 w kościele św. Michała Archanioła rozpocznie się Wielka Msza Św. Jana Pawła II, na, którą zaprasza Jan Potocki. Wystąpią: Grażyna Zielińska z Wiednia – sopran, Marcin Lauzer – organy i prof. Janusz Purzycki – skrzypce. Wstęp wolny.

Check Also

Gary Moore Tribute Band. Koncert w Grodkowie

Jack Moore, syn słynnego Gary’ego – zmarłego w 2011 roku gitarzysty i wokalisty, autora takich …