czwartek , 17 Październik 2019
Z ostatniej chwili

Weekend zagrał w Grodkowie

Przy muzyce disco polo bawili się młodzi ludzie nie tylko z Grodkowa.

Na scenie grodkowskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji publiczność zabawiały zespoły Akord Music z Międzyzdrojów oraz Weekend – znany z hitu „Ona Tańczy dla Mnie”.

W miniony niedzielny wieczór 5 marca grodkowski Dom Kultury przyciągnął miłośników muzyki tanecznej. Na początek grodkowian rozgrzał duet „Akord Music”, który do naszego miasta przyjechał z Międzyzdrojów. Następnie na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, czyli zespół Weekend, który wykonał największe swoje przeboje – „Każdą noc i każdego dnia”, „Wypijemy, popłyniemy”, „Zniosłem Tyle Kłamstw”, „Zostań na noc”, „Będziesz Na Zawsze” oraz „Ona Tańczy dla Mnie”. Jak przyznaje lider grupy „Weekend”, na nudę w tej chwili nikt z muzyków nie może narzekać.

– Mamy bardzo pracowity rok. Cały czas koncertujemy i na tym nie poprzestajemy – podkreśla Radosław Liszewski, lider i wokalista zespołu Weekend. – Byliśmy już w Anglii, Belgii i Holandii, teraz odwiedziliśmy Ziębice i Grodków, a wkrótce pojedziemy do Niemiec. W tej chwili nie skupiamy się nad nową płytą, co nie znaczy, że nic nie tworzymy. Mamy kilka nowych utworów. Na dniach będziemy nagrywać teledysk do naszego najnowszego singla, nie mogę jeszcze zdradzić jego tytułu, ale mogę powiedzieć tyle, że będzie to mocny dyskotekowy utwór.

Zespół Weekend powstał w 2000 roku w Sejnach. Jego liderem jest Radosław Liszewski a za sekcję taneczną odpowiadają Adam Łazowski i Bernard Mikulski. Artyści mają na koncie wiele nagród, które zdobyli m.in. na festiwalu muzyki disco polo w Ostródzie. Zasłynęli utworem „Ona tańczy dla mnie”, który zdobył serca milionów fanów w Polsce. O czym świadczy choćby liczba wyświetleń teledysku w serwisie You Tube. Grupa do tej pory wydała trzy albumy.

http://https://www.youtube.com/watch?v=8znRSBmlywI%20

Check Also

Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu 2019: kto wchodzi z opolskich list?

Tak głosowali mieszkańcy Opolszczyzny na 138 kandydatów do Sejmu. Spośród nich mandaty otrzymało 12 osób. …