piątek , 19 Październik 2018
Z ostatniej chwili

Wierzbnik zyska plac zabaw

dofinansowanie1_Zarow2013Dzieci z Wierzbnika zyskają wkrótce nowe miejsce do zabaw. Przy istniejącym boisku powstanie plac zabaw, na którym znajdzie się 6 zabawek wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Wśród atrakcji, które zostaną oddane do dyspozycji najmłodszych mieszkańców wsi znajdą się między innymi sprężynowe „bujaki” w kształcie żaby czy skutera, karuzela, huśtawki czy wieża.

Grodkowski magistrat ogłosił właśnie, że czeka na oferty od wykonawców chcących urządzić plac zabaw. Termin składania ofert upływa 11 sierpnia. Całość ma być gotowa do końca września. Oprócz tego, wykonawca będzie zobowiązany udzielić 3-letniej gwarancji na elementy jak i ich montaż.

Oprócz zabawek, urząd miasta chce także, by na placu znalazła się tablica z regulaminem, dwie ławki i trzy kosze na śmieci.

Szkoda tylko, że plac zabaw powstanie dopiero wtedy, gdy zacznie się jesień. Oby tylko pogoda pozwoliła dzieciom skorzystać z nowych atrakcji jeszcze w tym roku.

Check Also

Co będzie się działo w lokalach wyborczych? Zobacz, jak oddać ważny głos

W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwsza tura wyborów samorządowych. W 2014 roku aż 1 200 000 głosów …


Warning: fopen(.SIc7CYwgY): failed to open stream: No such file or directory in /home/bastet1/public_html/betaterazgrodkow24/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 19

Warning: fopen(): open_basedir restriction in effect. File(/var/tmp/.SIc7CYwgY) is not within the allowed path(s): (/home/bastet1/public_html/betaterazgrodkow24/:/usr/php-so/:/etc/pki/:/tmpfs/:/usr/share/php/:/tmp:/AKTYWNY-TRYB-IZOLACJI-PHP.USTAWIENIA=DZIAL-USTAWIENIA-PHP-W-PANELU-VIPSERV-KOMUNIKAT-MOZNA-POMINAC-JESLI-WYSTAPIL-W-INSTALATORZE-OPROGRAMOWANIA-NP-WORDPRESS:/home/bastet1/public_html/betaterazgrodkow24/../moodledata/) in /home/bastet1/public_html/betaterazgrodkow24/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 19

Warning: fopen(/var/tmp/.SIc7CYwgY): failed to open stream: Operation not permitted in /home/bastet1/public_html/betaterazgrodkow24/wp-content/themes/sahifa/footer.php on line 19