poniedziałek , 17 Grudzień 2018
Z ostatniej chwili

Wybory do Sejmiku Województwa Opolskiego. Lista kandydatów

Fot. UW Opole

Siedem osób uzyska mandat radnego wojewódzkiego. Sprawdź, kto startuje w okręgu nr  5 obejmującego dwa powiaty – brzeski i nyski. Na dziesięciu listach zarejestrowano w sumie 73 kandydatów, a wśród nich jest sześciu mieszkańców gminy Grodków.

Kandydaci do Sejmiku Województwa Opolskiego:

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Nr na liście Nazwisko i Imię Miejscowość
1. BYCZKOWSKI Dariusz Paweł Lubsza
2. DAROWSKI Leszek Piotr Nysa
3. NAKONIECZNY Martyna Barbara Nysa
4. TRZASKAWSKA Danuta Iwona Grodków
5. LITWINOWICZ Mariusz Tomasz Stroszowice
6. KAMIŃSKI Władysław Jan Głuchołazy
7. POTOCKI Daniel Jan Tarnów Grodkowski
8. BŁACHUT Barbara Zofia Brzeg
9. PEIKERT Edyta Pakosławice

 

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Nr na liście Nazwisko i Imię Miejscowość
1. WACH Piotr Jakub Paczków
2. WIERDAK Bogusław Jerzy Nysa
3. SPYCHAŁA-NIEDŹWIECKA Izabela Ewa Brzeg
4. BŁASZCZYK Jolanta Barbara Głuchołazy
5. KOWALSKI Artur Jerzy Nysa
6. BUCZEK Zbigniew Grodków
7. PYTLIŃSKA Aleksandra Lucyna Nysa
8. WARCHAŁ Katarzyna Anna Lubiatów
9. PUSZCZEWICZ Krzysztof Kościerzyce

 

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

Nr na liście Nazwisko i Imię Miejscowość
1. TISTEK Robert Ligota Turawska
2. MACHNIO Maksym Jan Lewin Brzeski
3. PYZIAK Alicja Jędrzychów
4. WELENS Michał Andrzej Brzeg
5. RZOŃCA Kamila Krystyna Brzeg
6. GRAD Mariusz Władysław Michałów
7. ŚWIĘTALSKA Magdalena Monika Młodoszowice
8. MAŁEK Mateusz Paweł Brzeg
9. PIECUCH Ewa Brzeg

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Nr na liście Nazwisko i Imię Miejscowość
1. KRAJCZY Norbert Jan Nysa
2. FORNAL Leszek Janusz Kantorowice
3. KONOPKA Antoni Jacek Sękowice
4. JURALEWICZ Beata Jadwiga Nysa
5. KROK Miłosz Stanisław Grodków
6. MADEJSKA-BARANOWSKA Anna Brzeg
7. KANIA Dorota Edyta Głuchołazy
8. GIŻA Krzysztof Otmuchów
9. MIELNIK Alina Magdalena Brzeg

 

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Nr na liście Nazwisko i Imię Miejscowość
1. BANASIAK Artur Wojciech Otmuchów
2. WILK Krystyna Lewin Brzeski
3. GÓRSKA Krystyna Otmuchów
4. PIETRASZKO Jerzy Stanisław Nysa
5. ŁUCZKÓW Józef Nysa
6. ARCZYŃSKI Stanisław Wiesław Nysa
7. WRÓBEL Władysława Krystyna Wyszków Śląski
8. KONIECZNA Joanna Magdalena Brzeg
9. ŚLIWA Mateusz Bolesław Kałków

 

Komitet Wyborczy Partii Razem

Nr na liście Nazwisko i Imię Miejscowość
1. OSIADŁY Piotr Wojciech Nysa
2. KYCIA Anna Magdalena Opole
3. MICHALSKI Michał Lewin Brzeski
4. CISAKOWSKA Aneta Aleksandra Opole
5. CAPAŁA Andrzej Adam Praszka

 

Komitet Wyborczy Ruch Narodowy RP

Nr na liście Nazwisko i Imię Miejscowość
1. MALIŃSKI Michał Jan Opole
2. DZIĘGIELEWSKI Zbigniew Henryk Brzeg
3. CZAPKOWSKI Dariusz Ludwik Brzeg
4. WILSKA Anna Goszowice
5. WĘGRZYN Izabela Dominika Górażdże

 

Komitet Wyborczy Śląskiej Partii Regionalnej

Nr na liście Nazwisko i Imię Miejscowość
1. RADOŃ Marzena Teresa Głuchołazy
2. BEDNARCZYK Sebastian Józef Bąków
3. JANIK Tomasz Kacper Opole
4. KRYCZEK Lidia Władysława Kędzierzyn-Koźle
5. CHARĘZA Anna Agnieszka Nysa

 

Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni

Nr na liście Nazwisko i Imię Miejscowość
1. KRZYŻOWSKI Maciej Mariusz Nysa
2. PYSKATY Dariusz Władysław Piątkowice
3. FAŁAT Jerzy Józef Nysa
4. WOJTAS Małgorzata Ewa Otmuchów
5. JAKUBOWSKA Sabina Elżbieta Nysa

 

Komitet Wyborczy Wyborców Wolność w Samorządzie

Nr na liście Nazwisko i Imię Miejscowość
1. SUDUŁ Gracjan Stara Jamka
2. WOŚ Anna Agnieszka Chróścina
3. SUDUŁ Katarzyna Stara Jamka
4. SIEMBIDA Jerzy Prudnik
5. SUDUŁ Patryk Stara Jamka
6. BIELUŃ Apoloniusz Rafał Charbielin
7. DZIONY Anna Rzymkowice
8. KONIECZNY Andrzej Tomasz Rozwadza

 

Check Also

Kolejne miliony dla firm i samorządów

Zarząd województwa podzielił pieniądze na wsparcie firm w zdobywaniu nowych rynków, wybrał też do dofinansowania …