środa , 21 Sierpień 2019
Z ostatniej chwili

Wyrecytuj sobie nagrodę

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych do udziału w 62. edycji wieloetapowego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie ogłosił kolejną 62. edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych. Konkurs prowadzony będzie w formie czterech odrębnych Turniejów: recytatorskiego, poezji śpiewanej, teatrów jednego aktora oraz turnieju „Wywiedzione ze słowa”.

Eliminacje miejsko-gminne odbędą się w dniach 13-14 marca, w Ośrodku Kultury i Rekreacji przy ulicy Kasztanowej 16 w Grodkowie. Ich laureaci pojadą na finał powiatowy, gdzie zostaną wybrani uczestnicy, którzy będą promować nasz powiat na szczeblu wojewódzkim. Finał wojewódzki konkursu zaplanowano na 22-23 kwietnia, którego rozstrzygnięcie nastąpi w opolskim Młodzieżowym Domu Kultury.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem i kartą zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej www.tkt.art.pl

Check Also

Sulisław: w zabytkowej stodole powstała nowoczesna hala sportowa [Zdjęcia]

Hala sportowa powstała na terenie kompleksu hotelowego Pałacu Sulisław. Pełnowymiarowe boisko wielofunkcyjne znajduje się w …