sobota , 21 Lipiec 2018
Z ostatniej chwili

Wyślij swoje dziecko na wypoczynek letni

Gminny Zarząd Szkół i Przedszkoli organizuje wyjazd dla uczniów, którzy chcą skorzystać z wypoczynku letniego.

W tym roku młodzież wypoczywać będzie w miejscowości Stary Borek, pod Kołobrzegiem. Organizowane będą wyjazdy w dwóch turnusach: 24.06.2018-01.07.2018/ 01.07.2018-08.07.2018.

– Koszt tygodniowego pobytu dzieci wraz z przejazdem, to kwota w wysokości 300 zł na osobę. Do tego trzeba doliczyć koszt wstępu na statek w wysokości 30 zł – informuje Zdzisław Pałka, dyrektor Gminnego Zarządu Szkół i Przedszkoli w Grodkowie. Zgłoszenia wraz z zaliczkami przyjmują dyrektorzy szkół podstawowych z terenu gminy Grodków. O zakwalifikowaniu uczestnika na określony turnus decyduje kolejność wpłat zaliczek w kwocie 100 zł od osoby, które wpłyną do GZSziP.

Dzieci wypoczywać będą na terenie szkolnego schroniska młodzieżowego PHU MABOTUR, w którym organizatorzy zlotu zapewnią im cztery posiłki dziennie.

W programie ośmiodniowego pobytu przewidziano: wycieczki autokarowe z przewodnikiem, rejs statkiem, wycieczka do Kołobrzegu – Zieleniewa na Dziki Zachód, rozgrywki sportowo-rekreacyjne (tenis stołowy, siatkówka, piłka nożna, piłkarzyki, gry i zabawy rekreacyjne), wycieczki piesze po okolicy, wycieczki rowerowe po wyznaczonych ścieżkach, grill oraz dyskotekę.

Check Also

Otwórz głowę, młody obywatelu! Podsumowanie projektu

Obecnie narzeka się często na młodzież. Że jest zła, zapatrzona w siebie i wirtualny świat …