sobota , 20 Lipiec 2019
Z ostatniej chwili

Wyślij swoje dziecko na wypoczynek letni

Gminny Zarząd Szkół i Przedszkoli organizuje wyjazd dla uczniów, którzy chcą skorzystać z wypoczynku letniego.

W tym roku młodzież wypoczywać będzie w miejscowości Stary Borek, pod Kołobrzegiem. Organizowane będą wyjazdy w dwóch turnusach: 24.06.2018-01.07.2018/ 01.07.2018-08.07.2018.

– Koszt tygodniowego pobytu dzieci wraz z przejazdem, to kwota w wysokości 300 zł na osobę. Do tego trzeba doliczyć koszt wstępu na statek w wysokości 30 zł – informuje Zdzisław Pałka, dyrektor Gminnego Zarządu Szkół i Przedszkoli w Grodkowie. Zgłoszenia wraz z zaliczkami przyjmują dyrektorzy szkół podstawowych z terenu gminy Grodków. O zakwalifikowaniu uczestnika na określony turnus decyduje kolejność wpłat zaliczek w kwocie 100 zł od osoby, które wpłyną do GZSziP.

Dzieci wypoczywać będą na terenie szkolnego schroniska młodzieżowego PHU MABOTUR, w którym organizatorzy zlotu zapewnią im cztery posiłki dziennie.

W programie ośmiodniowego pobytu przewidziano: wycieczki autokarowe z przewodnikiem, rejs statkiem, wycieczka do Kołobrzegu – Zieleniewa na Dziki Zachód, rozgrywki sportowo-rekreacyjne (tenis stołowy, siatkówka, piłka nożna, piłkarzyki, gry i zabawy rekreacyjne), wycieczki piesze po okolicy, wycieczki rowerowe po wyznaczonych ścieżkach, grill oraz dyskotekę.

Check Also

15. Zlot Master Truck [Zdjęcia]

800 tuningowanych pojazdów, 150 tysięcy widzów, 100 firm z różnych branży – trwa kolejna edycja …