wtorek , 26 Marzec 2019
Z ostatniej chwili

II liga: Wysokie zwycięstwo Olimpu. Astra bez szans w Grodkowie

Niespodzianki nie było. Podopieczni Grzegorza Malinowskiego i Piotra Mieszkowskiego idą jak burza przez rozgrywki dolnośląskiej grupy II ligi. W 21. kolejce pewnie pokonali MKST Astrę Nowa Sól.

– Dzisiejsza gra sprawiała nam radość i to jest najważniejsze w takich meczach. Mogliśmy kilka założeń taktycznych w ataku i obronie poćwiczyć. Teraz nie możemy popełnić żadnego błędu, musimy liczyć na potknięcie innych. Niestety taki jest sport, że nie wszystko teraz od nas już zależy. Mam nadzieję, że do końca sezonu wygramy wszystkie mecze i sytuacja w tabeli zmieni się na naszą korzyść – relacjonuje Bartosz Żubrowski, kołowy UKS Olimp Grodków.

– To był całkiem inny mecz. W tej chwili jesteśmy w takiej fali zwyżkowej i to było widać. Zagrał cały zespół. Wszyscy mniej więcej po tyle samo czasu dostali na boisku i cieszy, że każdy z nich pokazał na parkiecie to, co powinien – mówi Grzegorz Malinowski, trener UKS Olimp Grodków.

Na kolejny mecz, który odbędzie się 25 marca Olimp uda się do Dzierżoniowa.

UKS OLIMP GRODKÓW vs MKST Astra Nowa Sól 39:23 (19:10)

Skład i bramki – Olimp: Maciej Maciejewski – 7, Patryk Koszyk – 1, Bartosz Żubrowski – 2, Paweł Chmiel – 2, Paweł Prokop – 4, Sebastian Kolanko – 3, Miłosz Stępień – 1, Michał Białożyt – 2, Kamil Kulej – 1, Dawid Mierzwiński – 4, Łukasz Ogorzelec – 4, Rafał Świerczyński – 4, Kacper Turyniewicz, Denis Hertel – 4, Marcin Młoczyński, Krzysztof Muszak. Trenerzy – Grzegorz Malinowski, Piotr Mieszkowski.
Kary: 6 minut
Karne: 2/2

Skład i bramki – Astra: Hubert Ceglarz, Sebastian Lotko – 1, Patryk Bortnowski – 2, Artur Kokot, Paweł Grygorowicz, Przemysław Nowakowski – 1, Robert Nowakowski, Szymon Gołębiowski – 7, Bartłomiej Hołubek – 4, Marcin Hajnysz – 3, Michał Wysocki – 5, Mateusz Rapiejko. Trener – Robert Kołodyński.
Kary: 4 minuty
Karne: 3/2

Sędziowie: Michał Kopiec – Siemianowice Śląskie i Kamil Poloczek – Dąbrowa Górnicza.

Widzów: 200

Check Also

Komplet zwycięstw dzieci z Grodkowa na inauguracje MHL 2019

Rozpoczęła się piąta edycja Mini Handball Ligi, którą co roku organizuje Stowarzyszenie Klub Sportowy Orzeł …