wtorek , 12 Listopad 2019
Z ostatniej chwili

X Festiwal Ognia i Wody w Nysie. Gwiazdą imprezy będzie zespół Ich Troje

To będzie prawdziwie wystrzałowe lato! Oczywiście za sprawą Festiwalu Ognia i Wody, którego termin tym razem wyznaczono na 20 lipca. Impreza obchodzi swój okrągły jubileusz – odbędzie się już po raz dziesiąty. Organizatorzy zapowiadają, że nie zabraknie niespodzianek, a pokazy pirotechniczne przebiją wszystko to, co do tej pory widzieliśmy.

W tym roku wystąpią trzy najlepsze firmy z ostatnich lat. Liczymy więc na niezwykle efektowne show na wodzie i na niebie, które będziemy mogli śledzić z plaży i wałów Jeziora Nyskiego. – Spodziewamy się bardzo wysokiego poziomu pokazów – mówi Prezes Agencji Rozwoju Nysy, Bogdan Wyczałkowski.- To wyjątkowa edycja, więc i show musi być niezapomniane. Impreza co roku ściąga tysiące ludzi, nie tylko z Nysy, ale także z wielu miast w Polsce. Jest też sporo gości z zagranicy.

Ich Troje muzyczną gwiazdą imprezy

Nim w niebo pofruną fajerwerki będziemy bawić się przy muzyce. Tym razem wystąpi zespół Ich Troje. Usłyszymy największe przeboje Michała Wiśniewskiego i spółki. – To człowiek, który potrafi znakomicie rozbawić publiczność. – podkreśla Bogdan Wyczałkowski. Organizatorzy nie zapominają również o najmłodszych – jak co roku będą gry i zabawy dla dzieci przygotowane przez animatorów.

Wydział Administracyjno-Organizacyjny

Urząd Miejski w Nysie

 

Check Also

Gary Moore Tribute Band. Koncert w Grodkowie

Jack Moore, syn słynnego Gary’ego – zmarłego w 2011 roku gitarzysty i wokalisty, autora takich …