środa , 17 Lipiec 2019
Z ostatniej chwili

Za złotówkę z Brzegu do Nysy

b15

W niedzielę 22 maja po Opolszczyźnie będzie można podróżować pociągami REGIO za symboliczną złotówkę.

Promocja jest związana z piknikiem europejskim, który w tym roku odbędzie się w Nysie. W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego już po raz szósty organizuje cykl imprez regionalnych, podczas których na uczestników czeka mnóstwo gier, zabaw i innych atrakcji. Jak co roku w organizację tej imprezy włączył się Opolski Oddział Przewozów Regionalnych, który umożliwił mieszkańcom naszego regionu dotarcie na piknik za jedyną złotówkę. Z promocji mogą skorzystać także grodkowianie, którzy często podróżują do Nysy. Sama promocja umożliwia także aktywne spędzenie wolnego czasu. Wystarczy tylko zaplanować sobie trasę i nabyć kilka biletów po złotówce, dzięki czemu można zwiedzić kilka atrakcyjnych miejscowości.

– Żeby skorzystać z oferty należy pobrać i wydrukować voucher ze strony internetowej www.facebook.com/piknik.z.funduszami.europejskimi. Na jego podstawie można już kupić nieograniczoną ilość biletów w kasach dworcowych oraz w pociągu – wyłącznie na wyjazd w dniu nabycia. Oferta ma zastosowanie wyłącznie na przejazdy pociągi REGIO od dowolnej stacji znajdującej się na terenie województwa Opolskiego do stacji Nysa albo od stacji Nysa do dowolnej stacji na terenie województwa Opolskiego np. Brzeg – Nysa – informuje Michał Stilger, z biura prasowego Przewozów Regionalnych.

Bilety będą wydawane z nadrukiem „Opolski Weekend Europejski 2016r.”, które będą ważne z wydrukowanym voucherem. Szczegółowy regulamin oferty można znaleźć na stronie internetowej Przewozów Regionalnych.

Check Also

Grodkowskie Lato Organowe 2019 [Film]

Zobacz skrót koncertu organowego, który miał miejsce w niedzielę 14 lipca w kościele św. Michała …