czwartek , 17 Październik 2019
Z ostatniej chwili

Zabrzmią najpiękniejsze utwory Straussa

indeks

Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprasza na wspaniały Koncert Wiedeński.
Odbędzie się on 23 stycznia 2016 o godzinie 18:00 w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Grodkowie. Podczas gali usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.: Walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch- Tratsch”. Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.
Koszt biletów to 50 złotych. Kupić je można w kasie Ośrodka Kultury. Rezerwacja pod numerami telefonów: 77 415 53 29, grupy: 504 091 909;
bilety online: www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w sieciach: Empik, Media Markt i Media Expert

Check Also

Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu 2019: kto wchodzi z opolskich list?

Tak głosowali mieszkańcy Opolszczyzny na 138 kandydatów do Sejmu. Spośród nich mandaty otrzymało 12 osób. …