poniedziałek , 25 Marzec 2019
Z ostatniej chwili

Zakaz handlu w niedziele: Biedronka wydłuża godziny pracy sklepu w Grodkowie

Zobacz, w których godzinach zrobisz zakupy.

W związku z zakazem handlu w niektóre niedziele, sieć sklepów Biedronka wydłuża od 1 marca godziny otwarcia swoich placówek na terenie całej Polski. Dłużej i później zakupy zrobimy w piątki i soboty. Pierwsza niedziela bez handlu przypada na 11 marca br.

– Respektując przepisy prawa, na pierwszym miejscu jak zawsze stawiamy oczekiwania naszych klientów. Dlatego podjęliśmy konkretne działania, aby zapewnić pełną dostępność produktów i sprawną obsługę przy kasach, a dzięki temu zadbać o satysfakcję klientów podczas zakupów. Oczywiście, wszyscy będziemy się uczyli tej nowej sytuacji, dlatego w najbliższych tygodniach bardzo dokładnie będziemy analizować zachowania naszych klientów i – jeśli zajdzie taka potrzeba – wprowadzać kolejne zmiany – mówi Arkadiusz Mierzwa, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej w Jeronimo Martins Polska.

Sklepy sieci Biedronka będą pracować do godz. 22: 00 w piątki i soboty, ale jednak są wyjątki.

– W wybranych lokalizacjach w te dni sklepy będą otwarte do godziny 23.00. Czynne dłużej będą między innymi placówki w Opolu przy ul. Wrocławskiej, w Nysie przy ul. Prusa, w Kluczborku przy ul. Jagiellońskiej, a także w Grodkowie przy ul. Kościuszki – informują pracownicy biura prasowego Jeronimo Martins Polska S.A.

W tym czasie, w godzinach szczytu sieć zamierza zwiększyć liczbę otwartych kas, jak i dostaw towarów.

Wygląda na to, że tylko Biedronka w Grodkowie będzie pracować najdłuższej w wybrane dni tygodnia spośród wszystkich dostępnych dla klientów marketów w naszym mieście.  Do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi z pozostałych sklepów tj. POLOmarket, Dino i Bort Wimar.

Przypominany, że w marcu zakupów nie zrobimy w dwie niedziele: 11 i 18 marca, natomiast miesiąc później sklepy będą zamknięte 8, 11 i 22 kwietnia.

Check Also

Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny

Dzięki akcji skorzystasz z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%. …