piątek , 6 Grudzień 2019
Z ostatniej chwili

Zapraszają na Rodzinny Piknik Charytatywny

PSYjdź na grilla.

Komitet Społeczny Nasze Zwierzaki już po raz piąty organizuje Rodzinny Piknik Charytatywny, którego celem jest pomoc potrzebującym zwierzętom. Na uczestników jak zwykle czeka sporo wrażeń:

– Obecność na tym pikniku potwierdzili znani z polskich edycji programów kulinarnych tacy kucharze jak Pani Sylwia Biały, Michał Bałazy, Adrian Feliks, Jonasz Papaj czy Marcin Kręcina. Te osoby specjalnie dla nas, specjalnie dla uczestników tego pikniku przygotują potrawy grillowe o smakach azjatyckich, indyjskich, a następnie każdy z uczestników będzie mógł ich skosztować i cieszyć się ich smakiem – tłumaczy Tomasz Zeman, jeden ze współorganizatorów wydarzenia.

Piknik rozpocznie się w niedzielę 28 maja o 11 w parku grodkowskiego Domu Kultury. Wstęp, jak i korzystanie ze wszystkich atrakcji są bezpłatne pod warunkiem wsparcia stowarzyszenia dowolną ilością karmy bądź datkiem finansowym.

Dodajmy, że w ramach wcześniejszych edycji imprezy zebrano prawie 6,5 tysiąca złotych oraz prawie 6 ton zwierzęcej żywności.

Fot. Damian Kapinos

Check Also

38. Rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce [Zapowiedź]